Nadruk Na Tworzywach

NADRUK NA TWORZYWACH

     Wykonujemy nadruk na detalach z różnych tworzyw sztucznych, min. ABS, PCV, PC, PS, PP, PE techniką sitodruku i tampondruku. Są to najczęściej detale estetyczne dla producentów sprzętu AGD np. panele kontrolne i pokrętła do pralek, zmywarek, suszarek do bielizny, kuchenek oraz przemysłu motoryzacyjne. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam na wdrożenie nadruku na najbardziej skomplikowanych detalach pod względem kształtu i zastosowanych materiałów.

     Naszym Klientom oferujemy wdrożenie każdego wzoru nadruku od otrzymania projektu w postaci plików graficznych, poprzez wykonanie matryc i oprzyrządowania i druku seryjnego w naszej firmie. Zapewniamy szybką i kompleksową obsługę naszych Klientów, zgodnie z ich wymaganiami. Dodatkowo oferujemy również lakierownie detali oraz nadruk na detalach metalizowanych. Wykonujemy również usługowo druk na inlayach metalowych zabezpieczonych warstwą antyfinger oraz na płytach z poliwęglanów, foliach, itp. Gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość wykonanych produktów i usług na najwyższym światowym poziomie.

PARK MASZYNOWY

3 automaty sitodrukowe CNC, druk 6-kolorowy w technologii UV(utrwalanie farb promieniami UV), 2 automaty tampodrukowe CNC, druk 6-kolorowy, 1 automat tampodrukowy CNC, druk 2-kolorowy, 2 maszyny tampodrukowe 4-kolorowe, 1 maszyna tampodrukowa 2-kolorowa, 3 półautomaty sitodrukowe, 1-kolorowe.

USŁUGI DODATKOWE

  • wdrożenia i przygotowanie wzorów graficznych do nadruku (własne studio graficzne)
  • naświetlanie filmów, analogowe na naświetlarce AGFA
  • wykonywanie matryc do druku (sitodrukowych oraz polimerowych do tampodruku)
  • mieszalnia farb sitodrukowych i tampodrukowych firmy Marabu (wykonywanie kolorów wg systemów NCS, RAL, PANTONE)
  • druk przemysłowy (sitodruk i tampodruk), usługowo na detalach powierzonych przez Klienta, innych przetwórców tworzyw sztucznych
  • wykonywanie specjalnych testów odpornościowych dla nadruków wg specyfikacji i wymagań Klienta, doradztwo techniczne, wdrożenia nowych projektów aplikacji graficznych i zdobienia na plastikach (preserie próbne, homologacje)

 

Drukarnia SERIX-BIS
Waldemar Kitala

ul. Kościuszki 8, 42-300 Myszków
tel. (+48 34) 3137115
tel. (+48 34) 3134963
tel. (+48 34) 3137117
fax. +48 34 3137116
email: biuro@serix-bis.com.pl