Kierownik Zmiany
19676
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19676,page-child,parent-pageid-2368,bridge-core-3.1.1,qi-blocks-1.3.1,qodef-gutenberg--no-touch,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-30.0.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-2666,elementor-page elementor-page-19676

Jesteśmy firmą działającą od 1985 r. na rynku poligraficznym, a od 2003 r. również w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

  • KIEROWNIK ZMIANY

MIEJSCE PRACY:

  • MYSZKÓW

OFERUJEMY:

  • Pracę w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej fabryce, z zaawansowanym systemem jakości, zapewniającej najwyższe standardy bezpieczeństwa,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wdrożenie do pracy na stanowisku pod okiem doświadczonych współpracowników,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji + system premiowy,
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

OBOWIĄZKI:

  • Zarządzanie, nadzór i odpowiedzialność za podległą brygadę,
  • Tworzenie i edycja dokumentacji technologicznej,
  • Szkolenia wewnętrzne pracowników niższego szczebla,
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów i wskaźników,
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie,
  • Odpowiedzialność za utrzymanie i rozwijanie standardów 5S w ramach obszarów produkcyjnych,

WYMAGANIA:

  • Umiejętności interpersonalne umożliwiające zarządzanie personelem,
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Serix na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).
Aplikacje bez zawartej zgody nie będą rozpatrywane.

Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż:

  • Administratorem moich danych osobowych jest firma Serix Waldemar Kitala z siedzibą w Myszkowie ul. Kościuszki 8.
  • Podanie danych osobowych wykraczających poza art. 22 Kodeksu pracy jest dobrowolne dlatego zgadzam się na ich przetwarzanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a GDPR (RODO)
  • Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  • Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres mailowy firmy.
  • Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.

    Imię i nazwisko *

    Numer telefonu (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Stanowisko na które aplikujesz

    Wiadomość

    Załącz CV i list motywacyjny (wymagane)

    captcha

    Wpisz kod znajdujący się powyżej *