Oferta – Przygotowalnia
18844
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18844,page-child,parent-pageid-18868,bridge-core-3.1.1,qi-blocks-1.3.1,qodef-gutenberg--no-touch,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-30.0.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-2666,elementor-page elementor-page-18844
 

Oferta – Przygotowalnia

STUDIO GRAFICZNE

Posiadamy własne studio graficzne, które zapewnia klientom pełną obsługę począwszy od powstania pomysłu na prototypie kończąc. Nasi kreatywni pracownicy zawsze gotowi są zaprezentować Państwu swoje pomysły jak również są gotowi zaprojektować wszelkiego rodzaju materiały promocyjno reklamowe.

 

     Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie komputerowym, używając profesjonalnego oprogramowania firm Adobe Creative Suite oraz Corel Graphic Suite.

 

     Kolor jest dla nas najważniejszy, dlatego kontrolując sprzętowo barwy na monitorze, jesteśmy pewni, że klient otrzyma to, czego oczekuje.

NAŚWIETLARNIA

 Używamy naświetlarki Agfa Avantra, w której to możemy naświetlić film o wymiarach 76x65cm o rozdzielczości 3600dpi, co w zupełności zaspokaja nasze potrzeby.

 

    Stawiając na jakość na bieżąco przeprowadzamy pełną kontrolę densytometryczną co zapewnia wierne odwzorowanie kolorów w druku.

PRZYGOTOWALNIA POLIGRAFICZNA

  Profesjonalizm naszych pracowników oraz urządzenia renomowanych firm sprawiają, że jesteśmy samowystarczalni jeśli chodzi o przygotowywanie matryc oraz specjalistycznego oprzyrządowania maszyn poligraficznych.

KOMPLEKSOWA PRZYGOTOWALNIA SITODRUKOWA – NOWE USŁUGI

  Dnia 23 października 2012r. zakończono instalację i uruchomiono profesjonalną w pełni automatyczną przygotowalnię sitodrukową.

     Inwestycja była współfinansowana ze środków unijnych na podst. umowy zawartej ze Śląskim Centrum Przedsiębiorczości. W skład przygotowalni wchodzą urządzenia szwajcarskiej firmy Grunig, światowego lidera produkującego urządzenia do sitodruku. Są to następujące urządzenia:

1 – Grunig G-STRECH 215 do pneumatycznego napinania i oklejania szablonów
2 – Grunig G-DRY 550 do suszenia szablonów sitodrukowych
3 – Grunig G-COAT 404 do automatycznego nanoszenia emulsji sitodrukowej na szablony
4 – Grunig G-COAT 401 komplet rynienek do nanoszenia emulsji sitodrukowej na szablony
5 – Grunig G-WASCH 112 do automatycznego odtłuszczania,odwarstwiania i wypłukiwania  szablonów po naświetlaniu
6 – Grunig G-WASH 040 wersja U1/A1 do automatycznego filtrowania i recyrkulacji rozpuszczalników lub wody-współpracująca z G-WASH 112
7 – Grunig G-WASH 104/A2 do automatycznego mycia szablonów sitodrukowych po druku
8 – Grunig G-WASH 040 wersja U2/A1 do automatycznego filtrowania i recyrkulacji rozpuszczalników lub wody-współpracująca z G-WASH 104

     Firma Serix-Bis uruchomiła dwie nowe usługi: napinanie i wyświetlanie szablonów sitodrukowych oraz profesjonalny druk wielokolorowy 3D wykonywany techniką sitodruku na tworzywach sztucznych i innych podłożach.